Linki

9-11-2014

http://www.nbportal.pl/rozrywka

Potrzebujesz chwili odpoczynku, ale nie chcesz, aby czas ten został spędzony nieproduktywnie? Zrelaksuj się z ekonomią!  Możesz zagrać w fantastyczną grę. A już niedługo oferta wzbogaci się o krzyżówki ekonomiczne, a także quizy z zakresu wiedzy ekonomicznej.

 


 

http://kafeteria.edu.pl/

„Kafeteria edukacyjna dla licealistów – Akademia Edukacji Menedżerskiej” to projekt skierowany do uczniów z całej Polski. Obejmuje on 50 różnych wydarzeń edukacyjnych w ramach 5 bloków tematycznych i 14 form edukacyjnych.
Projekt dofinansowany jest ze środków Narodokafwego Banku Polskiego.

Głównym celem projektu jest rozwijanie kluczowych kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie przedsiębiorczości oraz nowoczesnych technologii. Jest to możliwe dzięki specjalnie skonstruowanej ofercie programowej obejmującej wydarzenia edukacyjne z różnorodnych obszarów tematycznych z zakresu ekonomii i zarządzania, oraz zastosowaniu narzędzi doboru ścieżki edukacyjnej, adekwatnej do indywidualnych zainteresowań licealistów.

Zajęcia prowadzone są w formie wykładów e-learningowych, forów, czatów, zajęć w Second Life, a także filmów edukacyjnych kończących się z dyskusją online. Uczeń może również wziąć udział w wieloetapowych konkursach oceniających jego aktywność społeczno-ekonomiczną (np. w szkole czy w organizacjach pozarządowych) oraz ma do wyboru aż sześć sesji doradztwa biznesowego z ekspertami SGH.

Każdy licealista, wybierając indywidualnie swój program edukacji w Kafeterii, może – poprzez zaliczenie wybranych zestawów zajęć – uzyskać specjalny dyplom z danej ścieżki kształcenia. Na najaktywniejszych uczestników zajęć czekają dyplomy z wyróżnieniem, zatytułowane „Profesjonalny Menedżer”.


 www.coslychacwbiznesie.pl

Celem działania portalu jest przybliżenie ważnych i interesujących wydarzeń ze świata gospodarki i biznesu oraz rcswbozwijanie horyzontów młodych osób, szczególnie mających ambicje uczestniczenia w konkursach i olimpiadach o tematyce przedsiębiorczej.

Portal prowadzony jest przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych (www.fundacja.edu.pl), w ramach projektu Olimpiada Przedsiębiorczości (www.olimpiada.edu.pl) – którego Partnerami Strategicznymi są: Narodowy Bank Polski oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.Na prośbę Rodziny prof. Michała Krówczyńskiego udostępniamy link, pod którym można wpłacać pieniądze przeznaczone na prowadzenie poszukiwańFundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie jest wśród 70 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018"

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Aktualnie online: 5
Dzisiaj: 56
W tym tygodniu: 56
W sumie: 3071276
bip