Nauczyciele

PRZEDMIOTY
Język polski Katarzyna Kamizela

Bogdan Kozak

Katarzyna Kroczek

Jolanta Piwowońska

Katarzyna Prałat

Agnieszka Sułkowska

Małgorzata Ścibior-Szeremeta

Ewa Wach-Czubińska

Katarzyna Wilkosz

Matematyka Marzena Filuciak

Katarzyna Jedynak

Teresa Kasprzyk

Michał Krówczyński

Michał Rybka

Anna Sroka

Marek Walczyk

Magdalena Zawodnik

Historia Sławomir Bielecki

Olga Błyskal

Beata Łojczyk

Zdzisława Podolska

Marcin Spórna

Tomasz Stępski

Wiedza o społeczeństwie Sławomir Bielecki

Olga Błyskal

Beata Łojczyk

Zdzisława Podolska

Marcin Spórna

Fizyka Grzegorz Knapik

Agata Solarz

Maria Szafraniec

Informatyka Krzysztof Cichoń

Aleksandra Martyniuk

Biologia Małgorzata Baran

Anna Bęben

Renata Bielecka

Renata Czepczor

Edyta Heiza

Chemia Wojciech Biederman

Iwona Dolnicka

Barbara Pac

Agata Patriak

Agata Zegar

Geografia Urszula Batorska

Leszek Lupa

Magdalena Misztalska

Eliza Wojtasik

Język angielski Alicja Figiel

Justyna Grzegorzyca

Marta Kocon

Katarzyna Miko

Agnieszka Naborczyk

Tomasz Podgórski

Elżbieta Potępa-Karkoszka

Katarzyna Pysz

Agata Reichert-Zaczek

Anna Stonawska

Katarzyna Stępień

Anna Szefer-Kłęk

Anna Szot-Gębarowska

Anna Wierzbicka

Język hiszpański Dorota Loos

Aleksander Władyka

Język niemiecki Krzysztof Cichoń

Waldemar Grzebień

Agata Kornhauser-Duda – urlop bezpłatny

Małgorzata Sobolewska

Paweł Szulecki

Ilona Zych –Chodak

Język francuski Dorota Loos

Anna Mazan-Stachura

Język rosyjski Mirosława Wasilewska
Język łaciński medyczny Elżbieta Sobańska
Wychowanie do życia w rodzinie Antonina Świeży
Wiedza o kulturze Agata Reichert-Zaczek
Historia sztuki Agata Reichert-Zaczek
Edukacja dla bezpieczeństwa Renata Czepczor

Marek Stępski

Podstawy przedsiębiorczości Urszula Batorska

Wioletta Nogaj

Eliza Wojtasik

Religia Grzegorz Bobek

Anna Kuźma

Mateusz Lechwar

Marcin Siemek

Wychowanie fizyczne Irena Augustyńska

Maciej Gój

Lech Iwański

Elżbieta Kaszyńska

Tomasz Kaszyński

Zbigniew Merynda

Leszek Mrugalski

Weronika Olszewska – Łach

Barbara Skawińska

Aleksander Władyka

 UZUPEŁNIENIA
Historia i społeczeństwo Sławomir Bielecki

Olga Błyskal

Katarzyna Kroczek

Beata Łojczyk

Zdzisława Podolska

Elżbieta Sobańska

Agnieszka Sułkowska

Małgorzata Ścibior-Szeremeta

Przyroda Małgorzata Baran

Magdalena Misztalska

Elementy historii i literatury Małgorzata Ścibior-Szeremeta
Język łaciński i kultura antyczna Elżbieta Sobańska
Podstawy prawa Zdzisława Podolska
Elementy analizy matematycznej Katarzyna Jedynak

Teresa Kasprzyk

Michał Rybka

Anna Sroka

Algebra z teorią liczb Michał Rybka

Marek Walczyk

Elementy chemii fizycznej Iwona Dolnicka

Barbara Pac

Agata Patriak

Ekonomia w praktyce Urszula Batorska

Wioletta Nogaj

Elementy historii sztuki Marek Batorski

Agata Reichert – Zaczek

ORAZ
Pedagog szkolny Magdalena Czaderska

Monika Madej

Psycholog szkolny Ewa Adamus
Doradztwo zawodowe Monika Madej
Biblioteka Anna Czepiec-Mączka
Elżbieta Kramarz
Chór Agnieszka Trela-Jochymek



Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie jest wśród 60 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Aktualnie online: 11
Dzisiaj: 1053
W tym tygodniu: 1053
W sumie: 2064880
bip