Nauczyciele

PRZEDMIOTY
Język polski Katarzyna Kamizela

Bogdan Kozak

Katarzyna Kroczek

Jolanta Piwowońska

Katarzyna Prałat

Agnieszka Sułkowska

Małgorzata Ścibior-Szeremeta

Ewa Wach-Czubińska

Katarzyna Wilkosz

Matematyka Marzena Filuciak

Katarzyna Jedynak

Teresa Kasprzyk

Agnieszka Kozdęba

Michał Krówczyński

Michał Rybka

Anna Sroka

Marek Walczyk

Magdalena Zawodnik

Historia Sławomir Bielecki

Olga Błyskal

Beata Łojczyk

Zdzisława Podolska

Marcin Spórna

Wiedza o społeczeństwie Sławomir Bielecki

Olga Błyskal

Beata Łojczyk

Zdzisława Podolska

Marcin Spórna

Fizyka Grzegorz Knapik

Agata Solarz

Maria Szafraniec

Informatyka Krzysztof Cichoń

Aleksandra Martyniuk

Biologia Małgorzata Baran

Anna Bęben

Renata Bielecka

Renata Czepczor

Edyta Heiza

Chemia Wojciech Biederman

Iwona Dolnicka

Stanisław Jórasz

Barbara Pac

Agata Patriak

Agata Zegar

Geografia Urszula Batorska

Leszek Lupa

Magdalena Misztalska

Eliza Wojtasik

Język angielski Alicja Figiel

Justyna Grzegorzyca

Agnieszka Jucha

Marta Kocon

Katarzyna Miko

Agnieszka Naborczyk

Tomasz Podgórski

Elżbieta Potępa-Karkoszka

Katarzyna Pysz

Agata Reichert-Zaczek

Anna Stonawska

Katarzyna Stępień

Anna Szefer-Kłęk

Anna Szot-Gębarowska

Anna Wierzbicka

Język hiszpański Dorota Loos

Aleksander Władyka

Język niemiecki Krzysztof Cichoń

Waldemar Grzebień

Agata Kornhauser-Duda – urlop bezpłatny

Barbara Riedel-Baader

Małgorzata Sobolewska

Paweł Szulecki

Ilona Zych –Chodak

Język francuski Anna Mazan-Stachura
Język rosyjski Mirosława Wasilewska
Język łaciński medyczny Elżbieta Sobańska
Wychowanie do życia w rodzinie Antonina Świeży
Wiedza o kulturze Agata Reichert-Zaczek
Historia sztuki Agata Reichert-Zaczek
Edukacja dla bezpieczeństwa Andrzej Nurek

Marek Stępski

Podstawy przedsiębiorczości Urszula Batorska

Elżbieta Kaszyńska

Wioletta Nogaj

Eliza Wojtasik

Religia Iwona BaranGrzegorz Bobek

Anna Kuźma

Marcin Siemek

Wychowanie fizyczne Irena Augustyńska

Maciej Gój

Lech Iwański

Elżbieta Kaszyńska

Tomasz Kaszyński

Zbigniew Merynda

Leszek Mrugalski

Barbara Skawińska

Aleksander Władyka

ROZSZERZENIA I UZUPEŁNIENIA
Historia i społeczeństwo Sławomir Bielecki

Olga Błyskal

Katarzyna Kroczek

Beata Łojczyk

Zdzisława Podolska

Elżbieta Sobańska

Agnieszka Sułkowska

Małgorzata Ścibior-Szeremeta

Przyroda Małgorzata Baran

Magdalena Misztalska

Elementy historii i literatury Małgorzata Ścibior-Szeremeta
Język łaciński i kultura antyczna Elżbieta Sobańska
Podstawy prawa Zdzisława Podolska
Elementy analizy matematycznej Katarzyna Jedynak

Teresa Kasprzyk

Michał Rybka

Anna Sroka

Algebra Michał Rybka

Marek Walczyk

Fizyka z astronomią Grzegorz Knapik

Agata Solarz

Maria Szafraniec

Elementy chemii fizycznej Iwona Dolnicka

Barbara Pac

Agata Patriak

Ekonomia w praktyce Urszula Batorska

Wioletta Nogaj

Historia sztuki Marek Batorski

Agata Reichert Zaczek

ORAZ
Pedagog szkolny Magdalena Czaderska

Monika Madej

Psycholog szkolny Ewa Adamus
Doradztwo zawodowe Monika Madej
Biblioteka Anna Czepiec-Mączka
Elżbieta Kramarz
Chór Agnieszka Trela-Jochymek



Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie jest wśród 60 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
« Cze    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31