I Turniej Noworoczny – dwa puchary dla nas

04.01.2013 Podwójnym zwycięstwem II Liceum 2:0 w siatkówce i 52-15 w koszykówce zakończył się Turniej Noworoczny z I Liceum w Krakowie (niebiescy). Po rezygnacji z Turniej Gwiazdkowego naszego poprzedniego przeciwnika w roku 2013 inaugurujemy nową tradycję w historii rozgrywek sportowych Sobieskiego i Nowodworskiego. W meczu koszykówki w drugiej kwarcie grały dziewczęta. Mecz odbył się tradycyjnie w Hali TS Wisła Kraków na ul. Reymonta 22.

 

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Społeczny Komitet Odnowy Zabytków
Aktualnie online: 9
Dzisiaj: 3678
W tym tygodniu: 8669
W sumie: 6604549

bip