Dyżury dla Rodziców w roku szkolnym 2021/22

Dyrektor Liceum Marek Stępski
wtorek 14.00 – 15.00
piątek 14.00 – 15.00

wicedyrektor Wioletta Nogaj
poniedziałek 9.00 – 12.00 (poza 28.03.2022)
czwartek 8.45 – 10.00

wicedyrektor Grzegorz Bobek
poniedziałek 11.15-12.00
czwartek 12.10-12.55

Zespół nauczycieli

TomaszPodgórskiponiedziałek7.30 – 8.15

Marek Batorski poniedziałek 14.55 – 15.40
Urszula Batorska czwartek 10.15 – 11.00
Anna Bęben piątek 8.25 – 9.10
Wojciech Biederman środa 8.25 – 9.10
Krzysztof Bielawski wtorek 11.15 – 12.00
Renata Bielecka poniedziałek 9.20 – 10.05
Sławomir Bielecki wtorek 9.20 – 10.05
Olga Błyskal czwartek 12.10 – 12.55
Piotr Bury wtorek 9.20 – 10.05
Krzysztof Cichoń czwartek 8.25 – 9.10
s Karolina Dobosz poniedziałek 10.15 – 11.00
Iwona Dolnicka wtorek 11.15 – 12.00
Alicja Figiel czwartek 9.20 – 10.05
Maciej Gój wtorek 9.20 – 10.05
Waldemar Grzebień wtorek 10.15 – 11.00
Justyna Grzegorzyca piątek 13.05 – 13.50
Edyta Heiza wtorek 11.15 – 12.00
Martyna Jankowska poniedziałek 8.25 – 9.10
Liliana Kalisz wtorek 13.05 – 13.50
Katarzyna Kamizela wtorek 8.25 – 9.10
Dorota Kasprzyk wtorek 11.15 – 12.00
Grzegorz Knapik czwartek 10.15 – 11.00
Marta Kocon czwartek 12.10 – 12.55
Bogdan Kozak środa 11.15 – 12.00
Katarzyna Kroczek czwartek 11.15 – 12.00
Marek Lach poniedziałek 9.20 – 10.05
Dorota Loos czwartek 9.20 – 10.05
Beata Łojczyk wtorek 8.25 – 9.10
Anna Mazan-Stachura czwartek 10.15 – 11.00
Maciej Marczyk poniedziałek 10.15 – 11.00
Zbigniew Merynda poniedziałek 9.20 – 10.05
Katarzyna Miko wtorek 11.15 – 12.00
Magdalena Misztalska poniedziałek 9.20 – 10.05
Anna Mrugalska poniedziałek 11.15 – 12.00
Leszek Mrugalski wtorek 9.20 – 10.05
Wanda Mucha czwartek 10.15 – 11.00
Magdalena Mulawka wtorek 10.15 – 11.00
Agnieszka Naborczyk wtorek 10.15 – 11.00
Barbara Pac poniedziałek 9.20 – 10.05
Agata Patriak wtorek 9.20 – 10.05
Anna Perzyńska-Biskup czwartek 13.05 – 13.50
Joanna Pisula wtorek 17.30 – 18.15
Jolanta Piwowońska środa 10.15 – 11.00
Zdzisława Podolska wtorek 11.15 – 12.00
Elżbieta Potępa-Karkoszka wtorek 12.10 – 12.55
Katarzyna Pysz wtorek 10.15 – 11.00
Barbara Skawińska poniedziałek 14.55 – 15.40
Małgorzata Sobolewska środa 15.50 – 16.35
Agata Solarz poniedziałek 10.15 – 11.00
Marcin Spórna piątek 11.15 – 12.00
Anna Sroka środa 12.10 – 12.55
Katarzyna Stępień wtorek 11.15 – 12.00
Tomasz Stępski środa 12.10 – 12.55
Maryla Szafraniec wtorek 11.15 – 12.00
Anna Szefer-Kłęk poniedziałek 12.10 – 12.55
Paweł Szulecki wtorek 11.15 – 12.00
Małgorzata Ścibior – Szeremeta środa 10.15 – 11.00
Agnieszka Trela-Jochymek poniedziałek 8.25 – 9.10
Ewa Tylek wtorek 11.15 – 12.00
Tomasz Urban czwartek 14.55 – 15.40
Ewa Wach-Czubińska wtorek 13.05 – 13.50
Agnieszka Werkowicz poniedzialek 10.15 – 11.00
Anna Wierzbicka czwartek 10.15 – 11.00
Tomasz Wilczyński wtorek 14.55 – 15.40
Katarzyna Wilkosz poniedziałek 9.20 – 10.05
Aleksander Władyka wtorek 13.05 – 13.50
Eliza Wojtasik czwartek 13.05 – 13.50
Elżbieta Wójcik wtorek 10.15 – 11.00
Magdalena Zawodnik piątek 11.15 – 12.00
Agata Zegar poniedziałek 9.20 – 10.05
Ilona Zych-Chodak środa 14.55 – 15.40

Podczas dyżuru nauczyciel może realizować tzw. doraźne zastępstwo. W związku z tym uprzejmie prosimy o poinformowanie nauczyciela o planowanej wizycie przez e-dziennik z wyprzedzeniem.

Czerwiec 2022
P W Ś C P S N
« Maj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  



Aktualnie online: 6
Dzisiaj: 771
W tym tygodniu: 6242
W sumie: 4264388

bip