Harmonogram dyżurów w roku szkolnym 2022/2023

Przed planowaną wizytą uprzejmie prosimy o kontakt z nauczycielem w celu potwierdzenia terminu  spotkania z uwagi na doraźne zastępstwa, wyjścia i wycieczki.

Trela-Jochymek Agnieszka12.15-13.00

Tylek Ewa12.15-13.00

Imię i nazwisko Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Adamus Ewa 14.05-14.50
Batorska Urszula 10.15-11.00
Batorski Marek 14.55-15.40
Bęben Anna 10.15-11.00
Bielawski Krzysztof 9.20-10.05
Bielecka Renata 10.15-11.00
Bielecki Sławomir 10.15-11.00
Błyskal Olga 9.20-10.05
Bury Piotr 10.15-11.00
Czaderska Magdalena 10.00-11.00
Czepczor Renata 9.20-10.05
Dobosz Karolina 9.20-10.05
Dobrek Agnieszka 19.15-11.00
Dorota Loos 10.15-11.00
Figiel Alicja 12.15-13.00
Gój Maciej 12.15-13.00
Grzebień Waldemar 8.25-9.10
Heiza Edyta 10.15-11.00
Iwański Lech 8.25 – 9.10
Justyna Grzegorzyca 7.30-8.15 i 14.55-15.40
Kalisz Liliana 12.15-13.00
Kamizela Katarzyna 10.15-11.00
Kasprzyk Dorota 7.30-8.15
Kaszyński Tomasz 8.25-9.10
Katarzyna Stępień 12.15-13.00
Knapik Grzegorz 9.20-10.05
Kocon Marta 11.20-12.05
Kozak Bogdan 12.15-13.00
Kroczek Katarzyna 12.15-13.00
Kroczek Katarzyna 10.15-11.00
Kuźma Anna 13.10-13.55
Lach Marek 7.30-8.150
Łojczyk Beata 9.20-10.05
Madej Monika 10.00-11.00
Marczyk Maciej 13.10-13.55
Mazan-Stachura Anna 10.15-11.00
Miko Katarzyna 13.10-13.55
Misztalska Magdalena 11.20-12.05
Mleczko Julia 14.55-15.40
Mrugalska Anna 10.15-11.00
Mrugalski Leszek 11.20-12.05
Mucha Wanda  14.50-15.35
Mulawka-Bury Magdalena 11:20-12:05
Naborczyk Agnieszka 11.20-12.05
Pac Barbara 8.25-9.10
Patriak Agata 7.50-8.15 7.50-8.15
Patriak Agata 8.00-8.20 8.00-8.25
Perzyńska-Biskup Anna 10.15-11.00
Pisula Joanna 15.45-16.45
Piwowońska Jolanta 10.15-11.00
Podolska Zdzisława 11.20-12.05
Potępa-Karkoszka Elżbieta 9.20-10.05
Pysz Katarzyna 12.15-13.00
Reichert-Zaczek Agata 12.15-13.00
Rudka Ilona 11.20-12.05
Skawińska Barbara 11.20 – 12.05 11.20 – 12.05
Solarz Agata 9.20-10.05
Spórna Marcin 13.10-13.55
Sroka Anna 11.20-12.05
Stępski Tomasz 11.20-12.05
Stonawska Anna 9.15-9.45
Szafraniec Maryla 14.55-15.40
Szefer-Kłęk Anna 11.20-12.05
Szot-Gębarowska Anna 13.10-13.55
Szulecki Paweł 10.15-11.00
Ścibior-Szeremeta Małgorzata 8.25-9.10
Trela Agnieszka 8.25-9.10
Urban Tomasz 8.25-9.10
Wach-Czubińska Ewa 11.20-12.05
Walczyk Marek 8.25-9.10
Werkowicz Agnieszka 12.15-13.00
Wierzbicka Anna 11.20-12.05
Wilczyński Tomasz 13.10-13.55
Wilkosz Katarzyna 11.20-12.05
Władyka Aleksander 9.20-10.05
Wojtasik Eliza 12.15-13.00
Wójcik Elżbieta 13.10-13.55
Zawodnik Magdalena 13.10-13.55
Zegar Agata 10.15-11.00
Zych-Chodak Ilona 12.15-13.00

 

Styczeń 2023
P W Ś C P S N
« Gru    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  



Aktualnie online: 2
Dzisiaj: 211
W tym tygodniu: 211
W sumie: 4475406

bip