53. FMFT – wyniki

Serdecznie gratulujemy laureatom 53. FMFT!!!  
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim widzom za obecność w Teatrze Groteska i wspieranie artystów.
Ogromne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich naszych Partnerów, Patronów medialnych i Darczyńców, bez wsparcia których nie bylibyśmy w stanie zorganizować tego Wydarzenia na takim poziomie!
Poniżej podajemy oficjalną listę wszystkich laureatów 53. FMFT:
POEZJA ŚPIEWANA 
 Jury w składzie:
Andrzej Sikorowski (przewodniczący)
Lidia Jazgar
Anna Sroka
Klaudia Gawor
I miejsce: Wiktor Waligóra (II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie)
II miejsce: Pola Stechura (Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. F. Chopina w Krakowie)oraz Monika Czyszczoń, Anna Dyak, Jadwiga Czarnecka
III miejsce: Viktoria Barko (IX LO im. Zygmunta Wróblewskiego)
POEZJA RECYTOWANA 
 Jury w składzie:
Andrzej Sikorowski (przewodniczący)
Lidia Jazgar
Anna Sroka
Klaudia Gawor
I miejsce: Jakub Pawłowski (IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie)
II miejsce: Nikola Kukurba (Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. F. Chopina w Krakowie)
III miejsce: Adrian Haber (IX LO im. Zygmunta Wróblewskiego)
TANIEC 
 Jury w składzie:
Gabriela Kubacka (przewodnicząca)
Anna Sroka
Marcela Noworolska
I miejsce: Karolina Lis (XXX Liceum Ogólnokształcące w Krakowie im. Św. Brata Alberta – Adama Chmielowskiego w Krakowie)
I miejsce: Jan Kamiński, Patryk Nguyen (II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie) oraz Eryk Dietrich, Emma Skraba, Filip Bąk,Kacper Oliwa
II miejsce: Maja Rozwadowska (II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie) oraz Oliwia Skoczylas(III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie)
III miejsce: Julia Moskała (II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie)
FILM  
 Jury w składzie:
Andrzej Popiel (przewodniczący)
Zofia Zoń
Anna Szefer-Kłęk
Filip Krupa
I miejsce: Fantazja (II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie)
II miejsce: Bronisz Lebiecki (II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie)
wyróżnienie: nieznieczulane dzieci (II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie)
SZTUKA TEATRALNA 
 Jury w składzie:
Andrzej Popiel (przewodniczący)
Zofia Zoń
Anna Szefer-Kłęk
Filip Krupa
I miejsce: Skądinąd (Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce)
II miejsce: 3D^3 (II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie)

III miejsce: Beboki i Kamraty (IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie)

Maj 2023
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  



Aktualnie online: 5
Dzisiaj: 818
W tym tygodniu: 5428
W sumie: 4923981

bip