Dzień Sportu 2023

W dniu 20 czerwca odbył się Dzień Sportu. Uczniowie mogli uczestniczyć w następujących konkurencjach: piłka nożna, rzuty do kosza, turniej szachowy, turniej tenisa stołowego, skoki na skakance, siatkówka, koszykówka.
W kategorii piłka nożna wygrała drużyna o nazwie Trzaska, drugie miejsce zajęła klasa 1d po emocjonującym meczu finałowym i bramce w ostatnich sekundach gry. W małym finale najlepsi okazali się zawodnicy klasy 1g. W kategorii rzuty do kosza najlepszym okazał się Franciszek Skublicki (kl. 1d). W turnieju szachowym zwyciężył Łukasz Górniak (2h). W turnieju tenisa stołowego najlepsi okazali się Anna Łobaziewicz (kl. 3g)  i Karol Waśniowski (kl. 1b). Najwięcej powtórzeń na skakance wykonała Emilia Kołkowska (kl. 2b). Największym zainteresowaniem cieszył się turniej siatkówki, który wygrała klasa 3g. Najbardziej emocjonującą ze wszystkich gier zespołowych była koszykówka.  Wygrała drużyna MTK.

Organizacja: zespół wychowania fizycznego