Wyśpiewana Brązowa Struna

Chór II Liceum pod dyrekcją Agnieszki Treli-Jochymek zdobył Brązową Strunę na XVII Ogólnopolskim Konkursie Chórów „O złota strunę…” w Niepołomicach. Prezentacje konkursowe odbyły się w pięknych wnętrzach Zamku Królewskiego w Niepołomicach, a w zmaganiach wokalnych wzięło udział 31 chórów z różnych miast Polski. Patronat honorowy nad konkursem objęli arcybiskup metropolita krakowski kardynał Stanisław Dziwisz oraz burmistrz Niepołomic Roman Ptak. Serdecznie gratulujemy!

Brązowa Struna 2015

Zaproszenie na koncert szkolnego chóru

Chór II Liceum serdecznie zaprasza na koncert w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Koncert odbędzie się w sobotę 24.01.2015 (jutro) o godzinie 18.00. Dyryguje Agnieszka Trela-Jochymek. Wstep wolny.

Koncert

Świątecznie w szkole

Świąteczne choinki, świąteczny kiermasz i akcje charytatywne oraz wiele innych świątecznych akcentów przypominają o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa w Myślenicach otrzymaliśmy choinki bożonarodzeniowe. Bardzo dziękujemy za przekazany dar, który w tym przedświątecznym czasie przystroi naszą aulę. Dekoracje choinek w auli i balustrad wykonały klasy 1d oraz 1c, a choinkę na szkolnym podwórku ozdobiła klasa 1e. Posłuchajmy kolędy „Gore gwiazda” w wykonaniu chóru II LO pod dyrekcją Agnieszki Treli-Jochymek.

Kolejny sukces szkolnego chóru

W dniach 12 i 13 grudnia odbywały się eliminacje do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. Jury konkursu po przesłuchaniu 65 uczestników festiwalu podjęło decyzję o zakwalifikowaniu 6 zespołów do kolejnego etapu, w tym naszego szkolnego chóru pod dyrekcją Agnieszki Treli-Jochymek. Trzymamy kciuki za kolejny występ konkursowy!
2014-12 Chór II LO list gratulacyjny

Koncert chóru II Liceum na „MUSIC +”

23-10-2014 Szkolny chór pod dyrekcją Agnieszki Treli-Jochymek uświetnił konferencję i seminarium „MUSIC +” zorganizowaną pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Celem seminarium i konferencji było poznanie struktury muzycznej i tanecznej edukacji formalnej i pozaformalnej w krajach europejskich, a także upowszechnianie idei edukacji międzykulturowej.
program-music+ 2014

Sukces szkolnego chóru

17/19-10-2014 Ogromnym sukcesem zakończył się udział Chóru II LO w XXXIV Ogólnopolskim Konkursie Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży Bydgoszcz 2014. W kategorii młodzieżowe chóry szkolne o głosach mieszanych do 21 lat zdobyliśmy Brązowy Kamerton oraz Nagrodę Dyrektora Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Bydgoszczy za Najlepszy Debiut. Chórem dyrygowała Agnieszka Trela-Jochymek. Zdj.:Grzegorz Antkiewicz kl. 2e.  Ciekawostką jest, że w konkursie brał udział m.in. chór II LO w Ostrołęce i chór Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Gniewie. Link do strony konkursu2014-10-19 Chór szkolny  (2) 2014-10-19 Chór szkolny  (1)

Mini-koncert chóru

14-10-2013 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się mini-koncert w pokoju nauczycielskim. Dyryguje Agnieszka Trela-Jochymek.

2013 Dzień Nauczyciela

Chór szkolny – koncert

07-10-2013 Odsłonięcie tablicy pamiątkowej Arnolda Szyfmana w szkole. Dyryguje Agnieszka Trela-Jochymek.

2013 Odsłoniecie tablicy A_Szyfman (9)

 


06-09-2013 Ślubowanie klas I. Dyryguje Agnieszka Trela-Jochymek. Rynek Główny w Krakowie.

2013 09 ślubowanie klas I 06 wrzesnia (18)2013 09 ślubowanie klas I 06 wrzesnia (17)

 


27-04-2012 Zakończenie roku szkolnego 2011/2012 dla klas III w szkole. Dyryguje Agnieszka Trela-Jochymek.

2012 Zakończenie roku szkolnego klas III

 


09-09-2011 Ślubowanie klas I. Dyryguje Agnieszka Trela-Jochymek. Rynek Główny w Krakowie.
2011 Ślubowanie klas I


Gala 41 FMFT 2010.Dyryguje Agnieszka Trela-Jochymek. Teatr Groteska w Krakowie.

2010 Gala FMFT

 


czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Społeczny Komitet Odnowy Zabytków