Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017 (okres II)

PN WT ŚR CZ PT
Augustyńska Irena 12.00 – 12.45
Baran Małgorzata 9.20 – 10.05
Batorska Urszula 11.15 – 12.00
Batorski Marek 15.50-16.35
Bęben Anna 10.15 – 11.00
Biederman Wojciech 10.15 – 11.00
Bielecka Renata 9.20 – 10.05
Bielecki Sławomir 10.15 – 11.00
Błyskal Olga 12.00 – 12.45
Bobek Grzegorz 9.20 – 10.05
Cichoń Krzysztof 11.15 – 12.00
Czepczor Renata
Dolnicka Iwona 8.25 – 9.10
Kozdęba A. 12.00 – 12.45
Figiel Alicja 11.15 – 12.00
Filuciak Marzena 11.15 – 12.00
Gój Maciej 8.25 – 9.10
Grzebień Waldemar 12.00 – 12.45
Grzegorzyca Justyna 13.05 – 13.50
Heiza Edyta 10.15 – 11.00
Iwański Lech 13.05 – 13.50
Jedynak Katarzyna 10.15 – 11.00
Jórasz Stanisław 13.05 – 13.50
Kamizela Katarzyna 10.15 – 11.00
Kasprzyk Dorota 9.20 – 10.05
Kaszyńska Elżbieta 10.15 – 11.00
Kaszyński Tomasz 11.15 – 12.00
Knapik Grzegorz 10.15 – 11.00
Kocon Marta 11.15 – 12.00
Kozak Bogdan 11.15 – 12.00
Kroczek Katarzyna 11.15 – 12.00
Krówczyński Michał 10.15 – 11.00
S. Baran Iwona 10.15 – 11.00
Loos Dorota
Łojczyk Beata 12.00 – 12.45
Martyniuk Aleksandra 8.25 – 9.10
Mazan – Stachura  A. 12.00 – 12.45
Merynda Zbigniew 8.25 – 9.10
Miko Katarzyna 10.15 – 11.00
Misztalska Magdalena 10.15 – 11.00
Mrugalski Leszek 12.00 – 12.45
Naborczyk Agnieszka 14.05 –14.50
Nurek Andrzej 12.00 – 12.45
Pac Barbara 9.20 – 10.05
Patriak Agata 9.20 – 10.05
Piwowońska Jolanta 11.15 – 12.00
Podgórski Tomasz 10.15 – 11.00
Podolska Zdzisława 12.00 – 12.45
Potępa Elżbieta 11.15 – 12.00
Prałat Katarzyna 12.00 – 12.45
Reichert Agata 8.25 – 9.10
Rybka Michał 11.15 – 12.00
Siemek Marcin 12.00 – 12.45
Skawińska Barbara 12.00 – 12.45
Sobańska Elżbieta 10.15 – 11.00
Sobolewska Małgorz 10.15 – 11.00
Solarz Agata 10.15 – 11.00
Spórna Marcin 12.00 – 12.45
Sroka Anna 11.15 – 12.00
Stępień Katarzyna 9.20 – 10.05
Stonawska Anna 11.15 – 12.00
Sułkowska Agnieszka 10.15 – 11.00
Szafraniec Maria 8.25 – 9.10
Szefer-Kłęk Anna 12.00 – 12.45
Szulecki Paweł 10.15 – 11.00
Wach Czubińska Ewa 11.15 – 12.00
Walczyk Marek 12.00 – 12.45
Wasilewska Mirosława 12.00 – 12.45
Wierzbicka Anna 11.15 – 12.00
Wilkosz Katarzyna 10.15 – 11.00
Władyka Aleksander 14.55 – 15.40
Wojtasik Eliza 12.00 – 12.45
Zawodnik Magdalena 12.00 – 12.45
Zegar Agata 9.20 – 10.05
Zych Ilona  13.05 – 13.50 11.15 – 12.00



Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie jest wśród 60 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
« Cze    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31