Harmonogram dyżurów w roku szkolnym 2023/2024

Przed planowaną wizytą uprzejmie prosimy o kontakt z nauczycielem za pomocą e-dziennika w celu potwierdzenia terminu  spotkania z uwagi na doraźne zastępstwa, wyjścia i wycieczki.

Imię Nazwisko Dzień tygodnia Godzina
Ewa Adamus piątek 13.55 – 14.55
Urszula Batorska środa 13.05 – 14.05
Marek Batorski poniedziałek 8.20 – 9.20
Wojciech Biederman wtorek 9.15 – 10.15
Krzysztof Bielawski środa 13.55 – 14.55
Renata Bielecka czwartek 9.15 – 10.15
Sławomir Bielecki środa 13.55 – 14.55
Olga Błyskal piątek 10.20 – 11.20
Piotr Bury czwartek 11.05 – 12.05
Renata Czepczor wtorek 9.15 – 10.15
s. Karolina Dobosz wtorek 13.05 – 14.05
Agnieszka Dobrek  piątek 11.05 – 12.05
Adam Drabek poniedziałek 10.20 – 11.20
Maciej Gój poniedziałek 13.55 – 14.55
Waldemar Grzebień wtorek 10.20 – 11.20
Justyna Grzegorzyca wtorek 10.20 – 11.20
Edyta Heiza piątek 13.05 – 14.05
Lech Iwański poniedziałek 13.05 – 14.05
Liliana Kalisz piątek 9.15 – 10.15
Katarzyna Kamizela piątek 10.20 – 11.20
Dorota Kasprzyk piątek 9.15 – 10.15
Tomasz Kaszyński środa 9.15 – 10.15
Małgorzata Knapik poniedziałek 14.50 – 15.50
Grzegorz Knapik piątek 8.20 – 9.20
Marta Kocon wtorek 11.05 – 12.05
Michał Kózka piątek 13.05 – 14.05
Katarzyna Kroczek środa 9.15 – 10.15
Marek Kucharski piątek 9.15 – 10.15
Anna Kuźma poniedziałek 13.05 – 14.05
Marek Lach piątek 15.40 – 16.40
Andrzej Lityński czwartek 8.20-9.20
Dorota Loos czwartek 10.20 – 11.20
Beata Łojczyk czwartek 13.05 – 14.05
Maciej Marczyk piątek 10.20 – 11.20
Anna Mazan-Stachura środa 11.05 – 12.05
Zbigniew Merynda piątek 12.10 – 13.10
Katarzyna Miko środa 11.05 – 12.05
Magdalena Misztalska czwartek 12.10 – 13.10
Julia Mleczko poniedziałek 13.55 – 14.55
Anna Mrugalska czwartek 10.20 – 11.20
Wanda Mucha piątek 14.50 – 15.50
Agnieszka Naborczyk poniedziałek 10.20 – 11.20
Barbara Pac czwartek 11.05 – 12.05
Agata Patriak środa 7.25 – 8.25
Anna Perzyńska-Biskup środa 11.05 – 12.05
Joanna Pisula wtorek 13.55 – 14.55
Jolanta Piwowońska czwartek 8.20 – 9.20
Zdzisława Podolska poniedziałek 11.05 – 12.05
Elżbieta Potępa-Karkoszka środa 12.10 – 13.10
Katarzyna Pysz wtorek 11.05 – 12.05
Agata Reichert-Zaczek wtorek 9.15 – 10.15
Ilona Rudka czwartek 13.55 – 14.55
Barbara Skawińska wtorek 12.10 – 13.10
Marcin Spórna wtorek 11.05 – 12.05
Anna Sroka czwartek 9.15 – 10.15
Katarzyna Stępień środa 10.20 – 11.20
Tomasz Stępski poniedziałek 11.05 – 12.05
Anna Stonawska wtorek 13.55 – 14.55
Maryla Szafraniec poniedziałek  14.50- 15.50
Anna Szefer-Kłęk piątek 10.20 – 11.20
Anna Szot-Gębarowska środa 11.05 – 12.05
Paweł Szulecki wtorek 9.15 – 10.15
Magdalena Szymoniak piątek 11.05 – 12.05
Małgorzata Ścibior piątek 9.15 – 10.15
Maria Tombarkiewicz czwartek 10.20 – 11.20
Agnieszka Trela-Jochymek czwartek 11.15 – 12.15
Ewa Tylek środa 10.20 – 11.20
Taras Tymkiv  czwartek 11.05 – 12.05
Grzegorz Urban piątek 12.10 – 13.10
Ewa Wach-Czubińska poniedziałek 10.20 – 11.20
Agnieszka Werkowicz czwartek 8.20 – 9.20
Anna Wierzbicka wtorek 11.05 – 12.05
Tomasz Wilczyński czwartek 11.05 – 12.05
Katarzyna Wilkosz wtorek 13.05 – 14.05
Aleksander Władyka piątek 9.15 – 10.15
Eliza Wojtasik poniedziałek 13.05 – 14.05
Elżbieta Wójcik środa 10.20 – 11.20
Magdalena Zawodnik poniedziałek 13.05 – 14.05
Agata Zegar wtorek 10.20 – 11.20
Ilona Zych-Chodak piątek 12.10 – 13.10
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  



Aktualnie online: 12
Dzisiaj: 1391
W tym tygodniu: 6204
W sumie: 4973723

bip