Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018 (okres I)

Nauczyciel PN WT ŚR CZ PT
Augustyńska Irena 11.15 –12.00
Baran Małgorzata 9.20 – 10.05
Batorska Urszula 12.10–12.55
Batorski Marek 8.25 – 9.10
Bęben Anna 11.15 –12.00
Biederman Wojciech 14.05 – 14.50
Bielecka Renata 11.15 –12.00
Bielecki Sławomir 10.15 – 11.00
Błyskal Olga 8.25 – 9.10
Bobek Grzegorz 8.25 – 9.10
Cichoń Krzysztof 11.15 –12.00
Czepczor Renata 11.15 –12.00
Dolnicka Iwona 8.25 – 9.10
Figiel Alicja 10.15 – 11.00
Filuciak Marzena 10.15 – 11.00
Gój Maciej 14.05 – 14.50
Grzebień Waldemar 11.15 –12.00
Grzegorzyca Justyna 11.15 –12.00
Heiza Edyta 10.15 – 11.00
Iwański Lech 10.15 – 11.00
Jedynak Katarzyna 11.15 –12.00
Kamizela Katarzyna 11.15 –12.00
Kasprzyk Dorota 10.15 – 11.00
Kaszyńska Elżbieta 11.15 –12.00
Kaszyński Tomasz 13.05 – 13.50
Knapik Grzegorz 12.10–12.55
Kocon Marta 10.15 – 11.00
Kozak Bogdan 10.15 – 11.00
Kroczek Katarzyna 11.15 –12.00
Krówczyński Michał 10.15 – 11.00
Lechwar Mateusz 14.05 – 14.50
Loos Dorota 13.05 – 13.50
Łojczyk Beata 11.15–12.00
Madej Monika 14.00-15.00 14.00-15.00 11.15 –12.00
Mazan – Stachura  A 11.15 –12.00
Merynda Zbigniew 10.15 – 11.00
Miko Katarzyna 12.10–12.55
Misztalska  Magdalena 11.15 –12.00
Mrugalski Leszek 9.20 – 10.05
Musiał Aleksandra 11.15 –12.00
Naborczyk Agnieszka 9.20 – 10.05
Olszewska Weronika 13.05 – 13.50
Pac Barbara 12.10–12.55
Patriak Agata 11.15 –12.00
Piwowońska Jolanta 10.15 – 11.00
Podgórski Tomasz 9.20 – 10.05
Podolska Zdzisława 11.15 –12.00
Potępa Elżbieta 9.20 – 10.05
Prałat Katarzyna 10.15 – 11.00
Pysz Katarzyna 9.20 – 10.05
Reichert Zaczek A. 9.20 – 10.05
Rybka Michał 9.20 – 10.05
Siemek Marcin 9.20 – 10.05
Skawińska Barbara 11.15 –12.00
Sobańska Elżbieta 9.20 – 10.05
Sobolewska Małgorzata 9.20 – 10.05
Solarz Agata 12.10–12.55
Spórna Marcin 12.10–12.55
Sroka Anna 13.05 – 13.50
Stępień Katarzyna 11.15 –12.00
Stępski Tomasz 14.05 – 14.50
Stonawska Anna 13.05 – 13.50
Sułkowska Agnieszka 12.10–12.55
Szafraniec Maria 12.10–12.55
Szefer–Kłęk Anna 11.15 –12.00
Szot Gębarowska A. 9.20 – 10.05
Szulecki Paweł 10.15 – 11.00
Świeży Antonina 14.05 – 14.50
Wach Czubińska E. 9.20 – 10.05
Walczyk Marek 9.20 – 10.05
Wasilewska Mirosława 13.05 – 13.50
Wierzbicka Anna 9.20 – 10.05
Wilkosz Katarzyna 11.15 –12.00
Władyka Aleksander 12.10–12.55
Wojtasik Eliza 11.15 –12.00
Zawodnik Magdalena 10.15 – 11.00
Zegar Agata 12.10–12.55
Zych Ilona 11.15 –12.00



Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie jest wśród 60 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Aktualnie online: 15
Dzisiaj: 1786
W tym tygodniu: 13099
W sumie: 2063582
bip