Nauczyciele

PRZEDMIOTY
Język polski Katarzyna Kamizela

Bogdan Kozak

Katarzyna Kroczek

Jolanta Piwowońska

Zuzanna Sala

Agnieszka Sułkowska

Małgorzata Ścibior-Szeremeta

Ewa Wach-Czubińska

Katarzyna Wilkosz

Matematyka Piotr Bury

Marzena Filuciak

Katarzyna Jedynak

Magdalena Kapustka

Teresa Kasprzyk

Wanda Mucha

Magdalena Mulawka

Michał Rybka

Anna Sroka

Andrzej Tomski

Marek Walczyk

Elżbieta Wójcik

Magdalena Zawodnik

Historia Sławomir Bielecki

Olga Błyskal

Beata Łojczyk

Zdzisława Podolska

Marcin Spórna

Tomasz Stępski

Wiedza o społeczeństwie Sławomir Bielecki

Olga Błyskal

Beata Łojczyk

Zdzisława Podolska

Marcin Spórna

Fizyka Grzegorz Knapik

Agata Solarz

Maria Szafraniec

Informatyka Krzysztof Cichoń

Grzegorz Knapik

Marek Lach

Janusz Pawłowski

Tomasz Urban

Biologia Małgorzata Baran

Anna Bęben

Renata Bielecka

Renata Czepczor

Edyta Heiza

Chemia Wojciech Biederman

Iwona Dolnicka

Stanisław Jórasz

Barbara Pac

Agata Patriak

Agata Zegar

Filozofia Anna Słowikowska-Bogacka

Geografia Urszula Batorska

Leszek Lupa

Magdalena Misztalska

Eliza Wojtasik

Język angielski Alicja Figiel

Justyna Grzegorzyca

Marta Kocon

Katarzyna Miko

Agnieszka Naborczyk

Tomasz Podgórski

Elżbieta Potępa-Karkoszka

Katarzyna Pysz

Agata Reichert-Zaczek

Anna Stonawska

Katarzyna Stępień

Anna Szefer-Kłęk

Anna Szot-Gębarowska

Anna Wierzbicka

Język hiszpański Dorota Loos

Aleksander Władyka

Język niemiecki Krzysztof Cichoń

Waldemar Grzebień

Agata Kornhauser-Duda – urlop bezpłatny

Małgorzata Sobolewska

Paweł Szulecki

Ilona Zych –Chodak

Język francuski Dorota Loos

Anna Mazan-Stachura

Język rosyjski Antonina Świeży

Ewa Tylek

Język łaciński medyczny Elżbieta Sobańska

Wychowanie do życia w rodzinie Antonina Świeży

Wiedza o kulturze Małgorzata Baran

Marek Batorski

Agata Reichert-Zaczek

Historia sztuki Agata Reichert-Zaczek

Edukacja dla bezpieczeństwa Renata Czepczor

Marek Stępski

Podstawy przedsiębiorczości Urszula Batorska

Wioletta Nogaj

Eliza Wojtasik

Religia Grzegorz Bobek

Anna Kuźma

Marcin Siemek

Wychowanie fizyczne Irena Augustyńska

Krzysztof Bielawski

Maciej Gój

Lech Iwański

Elżbieta Kaszyńska

Tomasz Kaszyński

Zbigniew Merynda

Anna Mrugalska

Leszek Mrugalski

Weronika Olszewska – Łach

Anna Perzyńska-Biskup

Barbara Skawińska

Aleksander Władyka

 UZUPEŁNIENIA
Historia i społeczeństwo Sławomir Bielecki

Olga Błyskal

Katarzyna Kroczek

Beata Łojczyk

Zdzisława Podolska

Elżbieta Sobańska

Agnieszka Sułkowska

Małgorzata Ścibior-Szeremeta

Przyroda Małgorzata Baran

Magdalena Misztalska

Elementy historii i literatury Małgorzata Ścibior-Szeremeta

Język łaciński i kultura antyczna Elżbieta Sobańska

Zarys elementów prawa Marcin Spórna

Elementy analizy matematycznej Wanda Mucha

Michał Rybka

Magdalena Zawodnik

Metody dowodzenia twierdzeń Marek Walczyk
Algebra z teorią liczb Piotr Bury

Michał Rybka

Anna Sroka

Elementy chemii fizycznej Iwona Dolnicka

Barbara Pac

Agata Patriak

Ekonomia w praktyce Urszula Batorska

Wioletta Nogaj

Elementy historii sztuki Agata Reichert – Zaczek

ORAZ
Pedagog szkolny Magdalena Czaderska

Monika Madej

Psycholog szkolny Ewa Adamus

Anna Jurczak

Doradztwo zawodowe Monika Madej

Biblioteka Anna Czepiec-Mączka

Elżbieta Kramarz

Chór Agnieszka Trela-Jochymek



Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie jest wśród 70 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018"

Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Sie    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Aktualnie online: 2
Dzisiaj: 4
W tym tygodniu: 4
W sumie: 3309750
bip