
23 kwietnia 2026 r. chór szkolny w składzie: Wiktoria Dziurzyńska, Krzysztof Piech, Wiktoria Skubis (kl.1A), Sara Dąbrowska, Zuzanna Głownia, Milena Jaśko, Mikołaj Kosior, Daria Szczygieł, Lena Urasińska, Jakub Wójtowicz, Małgorzata Zima (kl.1B), Patrycja Gębala, Berenika Gniadek, Weronika Kaliszczak, Maria Łuczkiewicz, Magdalena Łyżwa, Adrian Swałdek, Ilona Zawicka (kl.1C), Tomasz Wiśniewski (kl.1F), Aleksandra Fluda, Zofia Palka, Aleksandra Tekieli (kl.1G), Martyna Rębacz (kl.2B),Maja Affeltowicz (kl.2E), Kacper Kwiatkowski, Julia Pawlak, Wojciech Piłat (kl.3A), Maria Czepczyk (kl.3H), Magdalena Mańka (kl.3G) wystąpił na 46. Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży i zdobył wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy!


Dyrygent: prof. Agnieszka Trela-Jochymek