Wyróżnienie chóru w 46. Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży

23 kwietnia 2026 r. chór szkolny w składzie: Wiktoria Dziurzyńska, Krzysztof Piech, Wiktoria Skubis (kl.1A), Sara Dąbrowska, Zuzanna Głownia, Milena Jaśko, Mikołaj Kosior, Daria Szczygieł, Lena Urasińska, Jakub Wójtowicz, Małgorzata Zima (kl.1B), Patrycja Gębala, Berenika Gniadek, Weronika Kaliszczak, Maria Łuczkiewicz, Magdalena Łyżwa, Adrian Swałdek, Ilona Zawicka (kl.1C), Tomasz Wiśniewski (kl.1F), Aleksandra Fluda, Zofia Palka, Aleksandra Tekieli (kl.1G), Martyna Rębacz (kl.2B),Maja Affeltowicz (kl.2E), Kacper Kwiatkowski, Julia Pawlak, Wojciech Piłat (kl.3A), Maria Czepczyk (kl.3H), Magdalena Mańka (kl.3G) wystąpił na 46. Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży i zdobył wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!

Dyrygent: prof. Agnieszka Trela-Jochymek

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Społeczny Komitet Odnowy Zabytków
Aktualnie online: 15
Dzisiaj: 3396
W tym tygodniu: 3396
W sumie: 6599276

bip