25 czerwca br. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Grunwaldzkiej odbyła się gala ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Promuję zdrowe żywienie”, towarzyszącego wydarzeniu „Tydzień Zdrowego Żywienia”.
Celem konkursu było promowanie zasad zdrowego odżywiania, kształtowanie prozdrowotnych postaw wśród młodzieży, rozwijanie świadomości dotyczącej wpływu właściwego żywienia na zdrowie oraz zachęcanie do podejmowania świadomych wyborów żywieniowych poprzez twórczość plastyczną.
W kategorii malarstwo i rysunek laureatką konkursu, zdobywając III miejsce, została Wiktoria Belska z klasy 3e artystyczno-architektonicznej.



Serdecznie gratulujemy!
Opieka: prof. Anna Czepiec-Mączka