Laureatka ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Promuję zdrowe żywienie”

25 czerwca br. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Grunwaldzkiej odbyła się gala ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Promuję zdrowe żywienie”, towarzyszącego wydarzeniu „Tydzień Zdrowego Żywienia”.

Celem konkursu było promowanie zasad zdrowego odżywiania, kształtowanie prozdrowotnych postaw wśród młodzieży, rozwijanie świadomości dotyczącej wpływu właściwego żywienia na zdrowie oraz zachęcanie do podejmowania świadomych wyborów żywieniowych poprzez twórczość plastyczną.

W kategorii malarstwo i rysunek laureatką konkursu, zdobywając III miejsce, została Wiktoria Belska z klasy 3e artystyczno-architektonicznej.

Serdecznie gratulujemy!

Opieka: prof. Anna Czepiec-Mączka

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Społeczny Komitet Odnowy Zabytków