Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom 54. FMFT!

Niezmiernie miło nam ogłosić Laureatów 54. Festiwalu Małych Form Teatralnych.
Poezja śpiewana
Jury w składzie:
Andrzej Sikorowski – przewodniczący jury
Lidia Jazgar, Anna Sroka, Klaudia Gawor, Karolina Fryt
I miejsce – Amelia Kita / IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące o kierunku Aktorskim w Krakowie
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – nie przyznano
Poezja recytowana
Jury w składzie:
Andrzej Sikorowski – przewodniczący jury
Lidia Jazgar, Anna Sroka, Klaudia Gawor, Karolina Fryt
I miejsce – Małgorzata Ukowska / II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w
Krakowie
II miejsce – Jakub Pawłowski / IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
III miejsce – Maja Wieczorek / II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w
Krakowie
Wyróżnienie – Nikola Kukurba / Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im.
F. Chopina w Krakowie
Wyróżnienie – Adam Lubański / II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w

Krakowie

Film
Jury w składzie:
Andrzej Popiel – przewodniczący jury
Zofia Zoń, Anna Szefer-Kłęk, Henryk Miszalski, Zbigniew Lecznar
I miejsce – Fantazja / II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
II miejsce – Pokój 15 / XLII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie
EX AEQUO

II miejsce -Medicamento Mortis / II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie

Taniec
Jury w składzie:
Gbriela Kubacka – przewodnicząca jury
Anna Szot-Gębarowska, Marcela Noworolska, Joanna Rudzińska
I miejsce – Agnieszka Gnela / II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w
Krakowie
II miejsce – Grupa taneczna Never Been More (NBM) / II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
III miejsce – Maja Rozwadowska / II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w
Krakowie
EX AEQUO
III miejsce – Blanka Lasek / II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w

Krakowie

Sztuka teatralna
Jury w składzie:
Andrzej Popiel – przewodniczący jury
Zofia Zoń, Anna Szefer-Kłęk, Henryk Miszalski, Zbigniew Lecznar
I miejsce – Skądinąd / Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce
Tytuł sztuki teatralnej: „Ferdydurek”
II miejsce – Chrupki z Vienny / IX PRYWATNE LICEUM AKTORSKIE LART W KRAKOWIE
Tytuł sztuki teatralnej: „Lekkomyślna Siostra”
III miejsce – Projekt KONTRAPUNKT / Fundacja “Przestrzeń”
Tytuł sztuki teatralnej: „Metaforząc o rzece”
Wyróżnienie – Studio Teatralne Młodych / Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie

Tytuł sztuki teatralnej: „Pudło”

Nagroda za plakat

Dominik Setlak/ Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie za plakat do sztuki „Pudło”

Nagroda dla najlepszej aktorki

Anna Barwińska z grupy Chrupki z Vienny

Nagroda dla najlepszego aktora

Nie przyznano

Wyróżnienia aktorskie
1) Amelia Kita z grupy Chrupki z Vienny
2) Maciej Kwiecień z grupy Chrupki z Vienny
3) Jakub Piotrowski z grupy Skądinąd

4) Patryk Kucharski z grupy Skądinąd

NAGRODA PUBLICZNOŚCI
w kat. sztuka teatralna (głosowanie publiczności online)
BURKI/ / II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie

Tytuł sztuki teatralnej: „Winda”

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom wspaniałych występów!
Fot. Joanna Operacz
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  



Aktualnie online: 4
Dzisiaj: 164
W tym tygodniu: 6080
W sumie: 4955234

bip