Młodzież naszego Liceum (obecnych klas maturalnych oraz klas drugich) wraz z prof. Grzegorzem Bobkiem mieli zaszczyt uczestniczyć w oficjalnym powitaniu Jego Świątobliwości, Ojca Świętego Franciszka przez Parę Prezydencką na dziedzińcu Zamku Królewskiego na Wawelu. Było to dla nas wielkie przeżycie! Radość i duma towarzyszyły nam, że mogliśmy witać Papieża w imieniu społeczności szkolnej.
Z radością i dumą informujemy, że Światowe Dni Młodzieży współtworzyli nasi Uczniowie i Absolwenci. Oczywiście nie sposób wymienić wszystkich, którzy angażowali się w przygotowanie i organizację. Jednak Ci, których zdołaliśmy zaobserwować na pierwszym planie, to: Marianna Garlińska, Marysia Komisarz, Ada Kućmierz, Jakub Zaborski, Ola Wojdyła.








15-07-2016 W składzie polskiej reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie 2016 w Rio de Janeiro jest wioślarz Natan Węgrzycki-Szymczyk, Absolwent naszej szkoły z roku 2013 z klasy F politologiczno-dziennikarskiej. Będziemy trzymać kciuki! Lista nominacji olimpijskich 











W piątek 24.06. o godz. 8.00 odbyła się Msza święta, której przewodniczył Ojciec Proboszcz, a nasz Katecheta, O. Marcin Siemek. Uroczysta asysta oraz piękny i głośny śpiew naszej scholi uświetniły uroczystość.





























































































